Vývoj aplikací na míru - zakázkové programování

Na základě bohatých zkušeností jsme schopni nabídnout konkrétní řešení a služby z oblasti vývoje software, programování aplikací na míru a hromadného zpracování dat pod operačními systémy Microsoft Windows. Tyto služby dodáváme za vyjímečně příznivé ceny, velkým přínosem je také často dlouhodobá spolupráce založená na oboustranné důvěře. Samozřejmostí pak zaškolení uživatelů a uživatelská podpora. Typem vyvíjených aplikací se zaměřujeme především na pokrytí požadavků malých a středních zákazníků. Požadavky našich zákazníků jsme schopni plnit především v aplikacích ekonomického a databázového charakteru s využitím databází Microsoft Access, presentačních aplikací a dynamických internetových stránek s použitím PHP.

 

Jednoduché obecně použitelné aplikace

Následující aplikace jsou volně ke stažení bez nutnosti placení jakýchkoliv poplatků s možností libovolného šíření mezi další uživatele. Pro uživatele s pomalým internetovým připojením nabízíme možnost objednání těchto aplikací na CD-ROMu na dobírku.

Obálky verze 4.01
Tato aplikace nebyla vyvíjena a testována pro windows VISTA.

Aplikace Obálky 4.01 je určena širokému okruhu ať už začínajícím nebo zkušeným uživatelům. Obálky 4.01 jsou konstruovány tak, aby co nejvíce usnadnily práci uživatelům zpracovávající nadepisování obálek nepraktickým a zastaralým způsobem na psacím stroji, kde se již nadepsaná obálka znovu nedá vytisknout nebo pomocí textových editorů, jejichž použití je pro tyto účely vesměs velice nepraktické.
Mezi nezpochybnitelné výhody mimo jiné patří možnost tisku loga Vaší společnosti na obálku. Umí to Váš program či psací stroj?
Umí Váš program vyhledávat nebo seřadit adresy podle jména, ulice, města či PSČ?
K dispozici je Vám jednoduchý (tisk jedné obálky) a hromadný tisk (tisk mnoha obálek pomocí snadného zaškrtávání potřebných adres).
Líbila by se Vám možnost tisku v neomezeném množství druhů barev? I to je součástí programu Obálky 3.01
Zarovnání standardně vlevo se dá změnit na centrování na střed
Ovládání i instalace tohoto programu je tak snadné a intuitivní, že jej bez problémů zvládnou i začínající a méně zkušení uživatelé.

NOVINKY VE VERZI 3.01:
Možnost změny typu fontů a velikosti písma
Tisk seznamu adres
Tisk poštovních formulářů (podací lístek a složenka typu C)
Zjednodušení umístnění adres
Převod adresáře z verze 3.xx, 2.xx a 1.xx

NOVINKY VE VERZI 4.01:
Implementována funkce pro zadávání PSČ a pošt
Nový uživatelsky příjemný design
Přidána funkce rozdělení adres do skupin
 

Objednejte si plnou verzi této aplikace na CD-ROM na dobírku za pouhých 292,- Kč (bez DPH).
 
Stáhněte si demoverzi této aplikace z internetu zcela zdarma.

 

Historie programu obálky - V polovině roku 2003 jsme pro Vás připravily aplikaci Obálky ve verzi 1.01. Tento program je určen širokému okruhu ať už začínajících nebo zkušených uživatelů. Je konstruován tak, aby co možná nejvíce usnadnil práci uživatelům zpracovávajícím nadepisování obálek nepraktickým a zastaralým způsobem na psacím stroji, kde se již nadepsaná obálka znovu nedá vytisknout nebo pomocí textových editorů, jejichž použití je pro tyto účely vesměs velice nepraktické. Tato aplikace, jež by neměla chybět v žádné kanceláři, se setkala s mimořádným ohlasem uživatelů, jež mnohonásobně převýšil naše očekávání. Proto jsme připravili novou verzi 2.01, 3.01, 4.01 jež je momentálně ke stažení.  K dnešnímu dni si program Obálky stáhlo již více než 3.000 uživatelů. A jak vypadaly žebříčky úspěšnosti na nejznámějších českých downloadových serverech po zveřejnění verze 1.01 posuďte sami. Vlevo server www.slunecnice.cz, vpravo www.stahuj.cz.

 

CIPO  Computer  (1994 -2005)