Internetové WWW stránky

Naše firma se zabývá výrobou profesionálních www stránek a jejich následným umístěním do celosvětové sítě internet. Vytvoření WWW prezentace nebo většího webu je dnes stejným uměním jako namalovat obraz nebo vymodelovat sochu. Web design se v současnosti řadí k nejprogresivnější formě umění s neomezenými možnostmi. Dávno jsou pryč doby kdy se jednotlivé stránky lišily pouze množstvím obrázků případně textů a  jinak byly vcelku totožné. Dnes je nutné klást důraz na design, interaktivitu, častou aktualizaci, popřípadě na možnost nákupu zboží právě přes Web.

Vytvoříme pro Vás www stránky na základě vašich podkladů: obrazová dokumentace (na vaše přání sami nafotíme či naskenujeme a upravíme), popis výrobku, tabulky, grafy, loga, reklamní bannery, ceníky atd... (vše samozřejmě v českém, anglickém a německém jazyce).

Prezentace na Internetu pro firmu znamená, že každý potenciální zákazník či partner má možnost získat informace o vás. Ty potom budou vždy k dispozici a každý bez větších nákladů k nim bude mít přístup (kdo přímo nemá počítač s možností připojení k Internetu, může využít služeb tzv. internetových kaváren). Být prezentován vlastními WWW stránkami má pro firmu i ekonomické důvody - např. vytištění letáků či katalogů a jejich distribuce je poměrně drahá záležitost, na Internetu stačí vytvořit stránku a každý ji má okamžitě k dispozici! Případné rozšiřování nebo úpravy stávající reklamy vám zajistíme. Další nezanedbatelnou výhodou Internetu je možnost používání elektronické pošty, která umožňuje okamžitě komunikovat - přenášet zprávy, texty, obrázky (v podstatě jakékoliv informace v elektronické podobě). Internet poskytuje samozřejmě i zpětnou kontrolu účinnosti firemních stránek - umožňuje počítat tzv. přístupy a sledovat mnoho dalších zajímavých údajů.

 

Z praktického hlediska pro firmu vytvoření a provozování WWW stránek na Internetu znamená:

  1. Registrace domény: ve své podstatě se jedná o registraci internetové adresy. Registrace některých druhů domén je bezplatná, za většinu se však platí jednorázový zřizovací poplatek v různé výši v závislosti na druhu domény a roční udržovací poplatky.
  2. Pronájem hostingových služeb: jedná se o pronájem prostoru na rychlých internetových serverech jež zajistí že Vaše WWW prezentace bude dostupná 24 hodin denně a 365 dní v roce. Součástí hostingových služeb též většinou bývá provoz E-mailových serverů a řada dalších podružných služeb.
  3. Zhotovení vlastních WWW stránek.

Ve veškerých potřebných krocích k zajištění perfektní funkce Vašich WWW stránek jsme připraveni Vás plně zastoupit.

 

CIPO  Computer  (1994 -2005)